MENU

PŘÍSTUP & FILOZOFIE

VNÍMÁNÍ
Jsem prožitkář i požitkář. Dojímám se s vámi a nestydím se za to...

FOTOGRAFIE

Vytvářím fotografie, které zachycují pocity, emoce a dojmy. Pocity, které prožijete znovu vždy, když se k fotografiím vrátíte. Prožijete opět to, co tenkrát. Byli jste šťastní, možná i malinko nervózní. Byli jste to ale vy. Vaše vnímání situaci zachytilo jiným úhlem pohledu. Já vám odvyprávím příběh tak, jak jsem ho zachytil já.

EMOCE

JEDNODUCHOST

Jsem dokumentarista, reportér a vypravěč. Vypravěč příběhů - těch vašich. Nechávám věci běžet tak, jak jsou. Nestylizuji, fotím skutečnost, jedinečnost okamžiku. To co se odehrává tady a teď.

Focením vás provedu, nasměruji správným směrem za hezčím světlem. Nebudu vás do ničeho tlačit.

VNÍMÁNÍ

Ke každé svatbě přistupuji tak, jako by byla má vlastní. Protože tu svou mám již za sebou, dokážu se vcítit na to, co prožíváte.

Vnímám, pozoruji a zachycuji emoce, okamžiky štěstí. Jsem tichý pozorovatel. Jsem všude tam, kde je zapotřebí.

DŮVĚRA

Já sám se fotím opravdu nerad. Vím, že to tak má většina z vás. To co nemám sám rád, nedělám ostatním. Věřím, že není jednoduché se před třetím člověkem uvolnit a oprostit od okolí. Budeme si povídat a po chvíli zapomenete na to, že se fotíte.

Věřte, že skvělá fotografie není o vůbec o módních pózách, dokonalém make-upu a oblečení. Je o vás, o zachycení skutečných okamžiků. O emocích a o lásce.

Ale nebojte, samozřejmě vás lehce navedu, doporučím, pomohu, pokud to bude potřeba.

LÁSKA

SETKÁNÍ

Bylo by zvláštní se vidět poprvé až na vaší svatbě. Trvalo by mnohem déle se uvolnit, získat vaši důvěru.

Proto je pro mě velice důležité osobní setkání ještě před samotným dnem. Předsvatební schůzku si můžeme naplánovat kdykoli. Nejideálnější je to pár měsíců před svatbou. Setkání můžeme spojit rovnou s předsvatebním focením, kde si to se mnou můžete na nečisto vyzkoušet. Na svatební focení se pak už budete jen těšit. Slibuji.

POCITY ŠTĚSTÍ

VÍCE OTÁZEK | VÍCE ODPOVĚDÍ

SLEDUJTE MĚ NA INSTAGRAMU

ZAVŘÍT