MENU

RADEK ŠVIDERSKÝ | NABÍDKA |

svatebního focení | 2021

FOTÍM

lásku a radost

Výběr svatebního fotografa je velmi důležitý. Aby pro vás měly snímky smysl, je důležité vybrat toho správného člověka. Takového, se kterým se budete cítit dobře, uvolněně a bezprostředně.

12 hodin focení

Předsvatební schůzka v Ostravě nebo online (Skype).

12 hodin focení s pohodově naladěným fotografem.

Nejméně 400-600 upravených snímků. Ty obdržíte na USB disku (budou rozděleny do dvou oddílů: fotky v první složce budou v plné kvalitě vhodné pro tisk, ve druhé najdete zmenšeniny například pro Facebook nebo Instagram).

Dále dostanete 20 ks tištěných fotografií ve velikosti 13x18 cm.

Navíc fotky najdete v přehledné soukromé webové klientské galerii. (Vybrané fotografie však také mohou být použity ve veřejné galerii).

40-60 upravených snímků do týdne po svatbě (slideshow).

Cena za kompletní službu činí

28 000 Kč

Dopravné po ČR z Ostravy a zpět je 7 Kč/1 Km

6 hodin focení

Předsvatební schůzka v Ostravě nebo online (Skype).

6 hodin focení s pohodově naladěným fotografem.

Nejméně 150-300 upravených snímků. Ty obdržíte na USB disku (budou rozděleny do dvou oddílů: fotky v první složce budou v plné kvalitě vhodné pro tisk, ve druhé najdete zmenšeniny například pro Facebook nebo Instagram).

Dále dostanete 10 ks tištěných fotografií ve velikosti 13x18 cm.

Navíc fotky najdete v přehledné soukromé webové klientské galerii. (Vybrané fotografie však také mohou být použity ve veřejné galerii).

Cena za kompletní službu činí

24 000 Kč

Dopravné po ČR z Ostravy a zpět je 7 Kč/1 Km

Předsvatební focení

1-2 hodiny focení.

Nejméně 50 upravených snímků jak v tiskové kvalitě tak zmenšeniny pro webovou prezentaci (Facebook, Instagram).

Cena za kompletní službu činí

3 000 Kč

Dopravné po ČR z Ostravy a zpět je 7 Kč/1 Km

fotografie

Vytvářím fotografie, které zachycují pocity, emoce a dojmy. Pocity, které prožijete znovu vždy, když se k fotografiím vrátíte. Prožijete opět to, co tenkrát. Byli jste šťastní, možná i malinko nervózní. Byli jste to ale vy. Vaše vnímání situaci zachytilo jiným úhlem pohledu. Já vám odvyprávím příběh tak, jak jsem ho zachytil já.

jednoduchost

Jsem dokumentarista, reportér a vypravěč. Vypravěč příběhů - těch vašich. Nechávám věci běžet tak, jak jsou. Nestylizuji, fotím skutečnost, jedinečnost okamžiku. To co se odehrává tady a teď.

Focením vás provedu, nasměruji správným směrem za hezčím světlem. Nebudu vás do ničeho tlačit.

vnímání

Ke každé svatbě přistupuji tak, jako by byla má vlastní. Protože tu svou mám již za sebou, dokážu se vcítit na to, co prožíváte.

Vnímám, pozoruji a zachycuji emoce, okamžiky štěstí. Jsem tichý pozorovatel. Jsem všude tam, kde je zapotřebí.

důvěra

Já sám se fotím opravdu nerad. Vím, že to tak má většina z vás. To co nemám sám rád, nedělám ostatním. Věřím, že není jednoduché se před třetím člověkem uvolnit a oprostit od okolí. Budeme si povídat a po chvíli zapomenete na to, že se fotíte.

Věřte, že skvělá fotografie není o vůbec o módních pózách, dokonalém make-upu a oblečení. Je o vás, o zachycení skutečných okamžiků. O emocích a o lásce.

Ale nebojte, samozřejmě vás lehce navedu, doporučím, pomohu, pokud to bude potřeba.

setkání

Bylo by zvláštní se vidět poprvé až na vaší svatbě. Trvalo by mnohem déle se uvolnit, získat vaši důvěru.

Proto je pro mě velice důležité osobní setkání ještě před samotným dnem. Předsvatební schůzku si můžeme naplánovat kdykoli. Nejideálnější je to pár měsíců před svatbou. Setkání můžeme spojit rovnou s předsvatebním focením, kde si to se mnou můžete na nečisto vyzkoušet. Na svatební focení se pak už budete jen těšit. Slibuji.

FAQS

• KDY SE DOČKÁTE FOTEK?

PŘEDSVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Většinou do 1 až 3 týdnů od našeho focení (záleží na období, ve kterém focení probíhá).

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Za 4 až 6 týdnů od prvního cvaknutí spouští. Aby byl výsledek dokonalý, čekají mě totiž ještě další hodiny práce, které strávím za počítačem. Fotky budu archivovat, třídit, upravovat a vytvářet webové galerie.

pozn.: neupravené fotky (tzv.RAW) neposkytuji

• CO KDYŽ...

Každá činnost nese svá rizika, a i když si je raději nepřipouštíme, je lépe být alespoň teoreticky připraven…

...NEMŮŽU FOTIT?

V případě mimořádné a nečekané události (např. vážný úraz), kdy bych se ani přes veškeré úsilí nemohl vaší svatby zúčastnit, a pokud je to ještě v časových a organizačních možnostech, pokusím se za sebe doporučit adekvátní náhradu - fotografa, který fotí podobným stylem. Rezervační poplatek vám vracím v plné výši.

• CO JE TO RAW?

Kromě zdravého jídla je to také typ (formát) uložení fotografií, uložené přímo fotoaparátem během vyfocení, je to vlastně digitální ekvivalent kinofilmového negativu. Tato data jsou surová a neobsahují žádné expoziční a barevné korekce, ani základní retuše. Bez speciálního softwaru jsou takévé fotky pro běžné použití nevhodné. Proto je prosím chápejte jen jako nedokončené a jako takové vám je v žádném případě nemůžu předat. Neberte to prosím jako mou libovůli, ale jen jako ochranu mé tvorby před nevhodným použitím nedokončených fotek.

• ARCHIVACE

Snímky z vašeho dne budu archivovat po dobu 6 měsíců.

SLEDUJTE MĚ NA INSTAGRAMU

ZAVŘÍT