MENU

RADEK ŠVIDERSKÝ | NABÍDKA |

párového focení | 2020

RANDE

Hodina focení s Vámi

Fotit můžeme doma i venku. Na procházce, v kavárně nebo kdekoli Vás napadne. Vyfotím Vás společně i jednotlivě. Zaměřuji se na emoce i na nepatrné detaily. Focení je naprosto uvolněné a přirozené. Nebudu Vás nutit do žádných póz.

CO DOSTÁVÁTE?

Minimálně 40 - 60 ks upravených snímků 

Snímky obdržíte na USB disku (zde budou rozděleny do dvou oddílů: fotky v první složce budou v plné kvalitě vhodné pro tisk, ve druhé najdete zmenšeniny například pro Facebook nebo Instagram.

Dále dostanete 10 ks tištěných fotografií ve velikosti 13x18 cm.

Navíc fotky najdete v přehledné soukromé webové klientské galerii.

3 000 Kč

Dopravné v rámci Ostravy a okolí je ZDARMA. Jinak je 6 Kč/1 Km

FAQS

• KDY SE DOČKÁTE FOTEK?

Mezi vyfocením první fotky po doručení do vašich rukou leží opravdu mnoho práce. K třídění a úpravám fotek potřebuji alespoň 3 týdny, od data focení

pozn.: neupravené fotky (tzv.RAW) neposkytuji

• CO JE TO RAW?

Kromě zdravého jídla je to také typ (formát) uložení fotografií, uložené přímo fotoaparátem během vyfocení, je to vlastně digitální ekvivalent kinofilmového negativu. Tato data jsou surová a neobsahují žádné expoziční a barevné korekce, ani základní retuše. Bez speciálního softwaru jsou takévé fotky pro běžné použití nevhodné. Proto je prosím chápejte jen jako nedokončené a jako takové vám je v žádném případě nemůžu předat. Neberte to prosím jako mou libovůli, ale jen jako ochranu mé tvorby před nevhodným použitím nedokončených fotek.

SLEDUJTE MĚ NA INSTAGRAMU

ZAVŘÍT